جعبه مخصوص پاپیون کد P1
| طول: | 134mm |
| عرض: | 74mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 68mm |
| طول: | 134mm |
| عرض: | 74mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 68mm |
| طول: | 134mm |
| عرض: | 74mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 130mm |
| عرض: | 40mm |
| ارتفاع: | 43mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 122mm |
| عرض داخلی: | 35mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 125mm |
| عرض داخلی: | 125mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 145mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 135mm |
| عرض داخلی: | 135mm |
| طول: | 95mm |
| عرض: | 95mm |
| ارتفاع: | 85mm |
| عمق: | 80mm |
| طول داخلی: | 85mm |
| عرض داخلی: | 85mm |
| طول: | 143mm |
| عرض: | 79mm |
| ارتفاع: | 31mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | 132mm |
| عرض داخلی: | 68mm |
| طول: | 362mm |
| عرض: | 262mm |
| ارتفاع: | 80mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 352mm |
| عرض داخلی: | 252mm |
| طول: | 312mm |
| عرض: | 215mm |
| ارتفاع: | 63mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 302mm |
| عرض داخلی: | 205mm |
| طول: | 192mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 36mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 182mm |
| عرض داخلی: | 135mm |
| طول: | 142mm |
| عرض: | 114mm |
| ارتفاع: | 32mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 132mm |
| عرض داخلی: | 104mm |
| طول: | 211mm |
| عرض: | 111mm |
| ارتفاع: | 31mm |
| عمق: | 26mm |
| طول داخلی: | 201mm |
| عرض داخلی: | 101mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 127mm |
| عرض داخلی: | 127mm |
| طول: | 312mm |
| عرض: | 215mm |
| ارتفاع: | 60mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 302mm |
| عرض داخلی: | 205mm |
| طول: | 285mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 54mm |
| عمق: | 49mm |
| طول داخلی: | 275mm |
| عرض داخلی: | 135mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 77mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 145mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 62mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 135mm |
| عرض داخلی: | 135mm |
| طول: | 148mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 65mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 137mm |
| عرض داخلی: | 135mm |