02 مرداد 1403
1403 مرداد 02

تولید جعبه - ساخت جعبه - جعبه سازی - تی سبز - گروه طراحی و تولیدی سبز

گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com – یک مجموعه صنعتی فعال در زمینه تولید انواع جعبه و بسته بندی های باکیفیت و با توان تولیدی بالاست.


گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز – www.tsabz.com – فعالیت خود را از سال 1356 در زمینه ساخت انواع قاب و جعبه کتاب شروع کرد. این مجموعه از همان ابتدا صرفا در تولید جعبه فعال نبوده و تولید سایر کالاهای چوبی منزل را نیز در دست تولید داشت اما با گذر زمان و همچنین تخصصی تر شدن تولیدات در جهان و نیاز روزافزون کسب و کارها برای انواع جعبه و بسته بندی، تی سبز هم فعالیت خود را به سمت تخصصی تر کردن تولید جعبه برد.

پس از مدتی و با هدف افزایش سطح کیفیت و کمیت تولیدات و همچنین همسو شدن با بازارهای بین المللی، بر این شدیم که خطوط تولید خود را مکانیزه کنیم. از همین رو ورود دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید جعبه را در دستور کار قرار دادیم و پس از مدتی توانستیم با سرمایه گذاری وسیع در این حوزه، خط تولید را گسترش دهیم و به روز کنیم که از همان ابتدا تاثیر بسزایی در بالابردن سطح کیفیت محصولات و تولیدات نهایی داشت. امروز توان تولیدی این مجموعه 3000 جعبه در روز است که می تواند پاسخگوی نیاز هر واحد صنعتی، تولیدی و کارخانه ای باشد و هر نوع سفارشی را در کمترین زمان ممکن به مرحله تحویل برساند. همین میزان ظرفیت تولید هم قابلیت گسترش بالایی دارد و با افزایش درخواست ها و رونق فضای کاری در ایران می توانیم با ظرفیت هایی که ایجاد کرده ایم، توان تولیدی مان را نیز بالاتر ببریم.

شعار گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com – جعبه های با کیفیت و بسته بندی های خلاقانه است. کیفیت یکی از شاخصه های اصلی جعبه های تی سبز هستند. جعبه هایی که در تی سبز ساخته می شوند از فیلترهای کیفیتی ریزی عبور می کنند به طوری که امروز می توانیم ادعا کنیم تک تک سفارش های ارسالی ما به مشتریان از نظر کیفیت و رضایت مشتری وضعیت فوق العاده مطلوبی دارند. بخش نمونه سازی ما در کارخانه تی سبز، به خواست مشتریان احترام ویژه ای می گذارد و تمامی درخواست های مشتریان پس از تایید نمونه ی اولیه، در کوتاه ترین زمان به مرحله تولید می رسند. مشتریان ما حق انتخاب های فراوانی دارند و می توان گفت از نظر جنس محصول، رنگ، سایز و سایر فاکتورها از جمله نوع پرداخت و زمان تحویل در هیچ نوع محدودیتی نیستند.

از نظر کیفی، جعبه های تولید شده در گروه طراحی و تولیدی سبز به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین تولیدکننده جعبه و بسته بندی در ایران، در سطح استانداردهای بین المللی قرار دارند با این تفاوت که به انضمام اشتغال زایی و استفاده از پتانسیل های داخلی، از خروج میلیون ها دلار ارز و سرمایه ملی در سال خودداری می شود. با استفاده از نیروی کار بومی و روحیه ی خودباوری توانسته ایم جعبه هایی تولید کنیم که از هر نظر هیچ مشابه خارجی ندارند. در حال ایجاد ظرفیت هایی برای ارائه نمایندگی و همچنین صادرات جعبه به کشورهای منطقه نیز هستیم و در همین راستا از تمامی علاقه مندان به پخش و ارائه جعبه های تی سبز در داخل و خارج از ایران، دعوت به همکاری می نماییم.

اشتغال زایی یکی از اهداف اصلی ماست و با وجود تمامی مشکلات و کمبودها در سازمان های داخلی و حمایت نه چندان خوب از تولید داخلی، باز هم بر آنیم که بتوانیم جهشی بزرگ در صنعت تولید جعبه و بسته بندی در ایران ایجاد کنیم. مشکلات کم نیستند اما همت ما هم بلند است، و به خود و توانایی هایمان ایمان داریم. گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com مهم ترین ماموریت خود را تولید محصولات با کیفیت و ایجاد مفهومی ماندگار از نظم و زیبایی بصری در هر محیطی و در بین همه ی اقشار جامعه با هر توان مالی می داند. با در نظر گرفتن سرعت پیشرفت در جهان، نظم دادن به محیط موضوعی است که بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و به نظر می رسد که رعایت همین اصل در جنبه های مختلف زندگی مردم ایران، می تواند تاثیر شگرفی در همسو شدن کشور با پیشرفت جهانی داشته باشد. از همین رو گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com توجه ویژه ای به تولید انواع جعبه های نظم دهنده با کیفیت داشته است.

تاکید گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com بر نوآوری و خلاقیت، یکی از اصول مهم این مجموعه است. از همین رو، دپارتمان جدیدی برای همگام شدن با بازارهای الکترونیک راه اندازی شد و وب سایت این مجموعه هم به عنوان اولین وب سایت رسمی ایران در زمینه ارائه خدمات ساخت و تولید جعبه و بسته بندی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران واحد رسانه های دیجیتال و زیرنظر موسسه فرهنگی دیجیتالی سام www.sam-epub.com فعالیت خود را آغاز کرده است. راحتی در استفاده از وب سایت تی سبز www.tsabz.com و سهولت در دسترسی به محصولات، یکی از مهم ترین فاکتورهای ما در ایجاد این سامانه بوده است. وب سایت تی سبز با داشتن مطالب و اخبار مرتبط با مجموعه و تولیدات تی سبز و همچنین تولید و ترجمه مقالات به روز، همواره در این تلاش است که ضمن بالا بردن سطح دانش مشتریان، ارتباط خود را با کسب و کارهای گوناگون بالا ببرد. در بازارهای نوین امروز، که دائما به سمت الکترونیکی شدن پیش می روند، وجود وب سایتی تخصصی در زمینه تولید جعبه و بسته بندی می تواند پاسخگوی نیاز جمع وسیعی از فعالان اقتصادی ایران باشد. یکی از بارزترین استفاده های خدمات این مجموعه، برای کسب و کارهای نوین، وب سایت ها و استارتاپ هایی است که نیاز مبرمی به انواع جعبه و بسته بندی با قیمت های مقرون به صرفه دارند، تا بتوانند خدمات خود را راحت تر به مشتریان شان ارائه دهند و در همین راستا گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com از هیچ تلاشی برای همکاری با کسب و کارهای نوین و نوپا دریغ نمی کند.

تلاش ما در گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز www.tsabz.com ایجاد خدماتی ارزشمند، محصولاتی با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه و قابل خرید برای تمامی اقشار جامعه است تا همه بتوانند از خدمات و تولیدات تی سبز استفاده کنند.