جعبه مخصوص شکلات کد TI.331.130.47.D40.S47
| طول: | 331mm |
| عرض: | 130mm |
| ارتفاع: | 47mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 320mm |
| عرض داخلی: | 120mm |
| طول: | 331mm |
| عرض: | 130mm |
| ارتفاع: | 47mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 320mm |
| عرض داخلی: | 120mm |
| طول: | 118mm |
| عرض: | 96mm |
| ارتفاع: | 31mm |
| عمق: | 27mm |
| طول داخلی: | 107mm |
| عرض داخلی: | 87mm |
| طول: | 267mm |
| عرض: | 159mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | 257mm |
| عرض داخلی: | 147mm |
| طول: | 245mm |
| عرض: | 156mm |
| ارتفاع: | 58mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 235mm |
| عرض داخلی: | 145mm |
| طول: | 51mm |
| عرض: | 51mm |
| ارتفاع: | 135mm |
| عمق: | 125mm |
| طول داخلی: | 41mm |
| عرض داخلی: | 41mm |
| طول: | 245mm |
| عرض: | 156mm |
| ارتفاع: | 56mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 235mm |
| عرض داخلی: | 145mm |
| طول: | 120mm |
| عرض: | 86mm |
| ارتفاع: | 25mm |
| عمق: | 20mm |
| طول داخلی: | 110mm |
| عرض داخلی: | 75mm |
| طول: | 150mm |
| عرض: | 101mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 26mm |
| طول داخلی: | 140mm |
| عرض داخلی: | 91mm |
| طول: | 91mm |
| عرض: | 72mm |
| ارتفاع: | 65mm |
| عمق: | 61mm |
| طول داخلی: | 81mm |
| عرض داخلی: | 61mm |
| طول: | 121mm |
| عرض: | 66mm |
| ارتفاع: | 31mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | 110mm |
| عرض داخلی: | 55mm |
| طول: | 151mm |
| عرض: | 151mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 140mm |
| عرض داخلی: | 140mm |
| طول: | 121mm |
| عرض: | 121mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 110mm |
| عرض داخلی: | 110mm |
| طول: | 110mm |
| عرض: | 110mm |
| ارتفاع: | 25mm |
| عمق: | 21mm |
| طول داخلی: | 100mm |
| عرض داخلی: | 100mm |
| طول: | 198mm |
| عرض: | 198mm |
| ارتفاع: | 37mm |
| عمق: | 31mm |
| طول داخلی: | 188mm |
| عرض داخلی: | 188mm |
| طول: | 116mm |
| عرض: | 54mm |
| ارتفاع: | 26mm |
| عمق: | 19mm |
| طول داخلی: | 108mm |
| عرض داخلی: | 44mm |
| طول: | 199mm |
| عرض: | 159mm |
| ارتفاع: | 37mm |
| عمق: | 31mm |
| طول داخلی: | 189mm |
| عرض داخلی: | 149mm |
| طول: | 199mm |
| عرض: | 114mm |
| ارتفاع: | 37mm |
| عمق: | 31mm |
| طول داخلی: | 189mm |
| عرض داخلی: | 104mm |
| طول: | 131mm |
| عرض: | 70mm |
| ارتفاع: | 67mm |
| عمق: | 61mm |
| طول داخلی: | 120mm |
| عرض داخلی: | 61mm |
| طول: | 91mm |
| عرض: | 72mm |
| ارتفاع: | 67mm |
| عمق: | 61mm |
| طول داخلی: | 81mm |
| عرض داخلی: | 61mm |
| طول: | 237mm |
| عرض: | 101mm |
| ارتفاع: | 378mm |
| عمق: | 376mm |
| طول داخلی: | 235mm |
| عرض داخلی: | 100mm |