18 اردیبهشت 1400
1400 اردیبهشت 18
07 بهمن 99
0
  0

تولید جعبه کفش با کیفیت و صادراتی

ارسال شده توسط :admin

تولید جعبه کفش با کیفیت یکی از نیازهای اساسی بازار در ایران است. تولید جعبه کفش به روش ها و با مواد اولیه گوناگونی انجام می شود و جعبه کفش یک جعبه کاربردی و یک بخش مهم از صنعت پوشاک جهان محسوب می شود.

01 خرداد 99
0
  0

جعبه تبلیغاتی

ارسال شده توسط :admin

جعبه تبلیغاتی یکی از مهم ترین محصولات بازار تبلیغات است و می توان گفت که پک هدیه مدیریتی یا ست هدیه مدیریتی بدون این جعبه ها کاملا بی هویت و بی معنی می شوند. در هر نوع مناسبت یا محصولی، جعبه یکی از ارکان اصلی ارائه هر خدمات و کالاییست.

30 اردیبهشت 99
0
  0

جعبه مخصوص آلبوم سنگ و سرامیک

ارسال شده توسط :admin

یکی از خواص خیلی خوب جعبه سخت، داشتن متریال تشکیل دهنده بسیار مستحکم و با دوام است که به تولید کننده اجازه  تولید جعبه های با خواص صنعتی و با تحمل وزن بالا را می دهد. به تازگی به سفارش یکی از مشتریان خوب تی سبز که یکی از کارخانه داران و تولید کنندگان مطرح سنگ و سرامیک در ایران هستند، جعبه ای ساختیم که اساسا به عنوان جعبه آلبوم سنگ و سرامیک کاربرد داشت.

27 اردیبهشت 99
0
  0

قیمت جعبه های ست تبلیغاتی

ارسال شده توسط :admin

قیمت جعبه های ست تبلیغاتی یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب برای مصرف کنندگان است. البته طبیعتا جعبه هایی با کیفیت بالاتر از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند و در این زمینه جعبه با قیمت و سطوح کیفیتی متنوعی وجود دارد.

18 اردیبهشت 99
0
  0

ساخت جعبه تبلیغاتی در تی سبز

ارسال شده توسط :admin

به تازگی تولید انواع جعبه تبلیغاتی را در دستور کار خود قرار داده ایم. جعبه ست تبلیغاتی یکی از مهم ترین نیازهای بازار است که با تولید این محصول پرکاربرد، خدمات گسترده تی سبز باز هم تکمیل تر شدند. مشتریان عزیز تی سبز از این پس می توانند سفارش ساخت جعبه ست تبلیغاتی را در تی سبز ثبت نمایند و در مدت زمان کوتاهی سفارشات خود را با رنگ و برند دلخواه خودشان دریافت کنند.

صفحه‌ها