02 مرداد 1403
1403 مرداد 02
13 مهر 01
0
  1

روکش های جدید جعبه در تی سبز - هرموسا - ساخت اسپانیا

ارسال شده توسط :admin

سری روکش های هرموسا - ساخت اسپانیا یک مجموعه 14 عددی و متنوع از رنگ هایی جذاب، خیره کننده و با کیفیت هستند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. استفاده از این روکش ها برای هارد باکس مد نظر شما، جلوه جعبه را چندین برابر می کند و هر بیننده ای به کیفیت بالای جعبه محصول شما پی خواهد برد. سری روکش های هرموسا ساخت کشور اسپانیا هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

10 مرداد 01
0
  0

تولید جعبه پسته با کیفیت و صادراتی

ارسال شده توسط :admin

تولید جعبه پسته با کیفیت و صادراتی یکی از بهترین راه های فروش این محصول پر طرفدار است. جعبه پسته در مدل ها، ابعاد و کیفیت های گوناگونی در بازار موجود است و برای این محصول از انواع جعبه های فلزی و مقوایی استفاده می کنند. البته هارد باکس و جعبه سخت یک انتخاب خیلی ایده آل برای این محصول است، بخصوص که جعبه سخت امکانات متفاوتی را برای اجرای انواع رنگ ها و چاپ های جذاب به شما می دهد.

02 خرداد 01
0
  0

طراحی و ساخت جعبه

ارسال شده توسط :admin

طراحی و ساخت جعبه یکی از مهم ترین مراحل معرفی هر نوع خدمات یا محصولیست و خوشبختانه گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز – به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ ترین تولید کنندگان جعبه سخت و هارد باکس در ایران توانسته جایگاه خوبی را در این گوشه از صنعت برای خود تثبیت کند.

صفحه‌ها