20 فروردین 1399
1399 فروردین 20
20 فروردین 99
0
  0

کلیپ راهنمای دریافت پک نمونه در سایت قرار گرفت

ارسال شده توسط :admin

مدتی بود که برای ارائه پک نمونه محصولات تی سبز، سوالات متدوال و در عین حال مشابه زیادی از بخش فروش پرسیده میشد. پس از مدتی و با جمع آوری این سوالات، موفق به تشخیص نقات مبهم در روند ارائه پک نمونه به مشتریان شدیم و همین امر ما را بر آن داشت که با جمع آوری این سوالات و نکات مبهم و با توضیح دقیق این موارد برای مشتریان، با ارائه یک کلیپ آموزشی کوتاه، در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان عزیز مجموعه تی سبز قدمی برداریم.

19 فروردین 99
0
  0

کلیپ راهنمای دریافت پک نمونه

ارسال شده توسط :admin

با تماشای این کلیپ می توانید به کلیه اطلاعات لازم قبل از اقدام به درخواست دریافت پک نمونه های جعبه سخت های تی سبز، دسترسی داشته باشید. کلیپ راهنمای دریافت پک نمونه جعبه های تی سبز، که بسیار کوتاه و مفید طراحی شده، تمامی اطلاعات لازم برای نحوه دریافت پک نمونه را در اختیارتان قرار می دهد و شما با تماشای این کلیپ می توانید به کلیه اطلاعات لازم در این رابطه دسترسی داشته باشید.

13 فروردین 99
0
  0

تحویل 1000 عدد جعبه طلا به یک گروه تولیدی جوان و خلاق

ارسال شده توسط :admin

در اسفند 98 یک سفارش 1000 عددی جعبه از یک گروه ساخت طلا و زیورآلات به سبک مدرن دریافت کردیم. این گروه جوان و خلاق که دست سازه های خود را به صورت آنلاین به فروش می رساندند، تا قبل از تصمیم برای به کارگیری هارد باکس های تی سبز به عنوان جعبه رسمی طلا و زیوآلات شان، از کیسه های کوچک پارچه ای و مخملی استفاده می کردند که پس از اخذ سفارش به صورت آنلاین، محصول مورد نظر مشتری را داخل این کیسه های کوچک قرار می داند و با استفاده از ساک های خرید مقوایی، برای مشتری ارسال می کردند.

12 فروردین 99
0
  0

چرا جعبه کرافت یک بسته بندی ایده آل است؟

ارسال شده توسط :admin

جعبه کرافت به صورت جعبه سخت یکی از بهترین و خاص ترین انواع بسته بندی در جهان محسوب می شود. با توجه به نیاز روز افزون بازارهای بین المللی به ارائه جعبه هایی با جذابیت بالاتر، جعبه کرافت توانسته جای خود را به خوبی به عنوان یک جعبه خاص، لوکس و شیک در بین انواع روش های بسته بندی باز کند. بسیاری از برند های بین المللی هم با دانستن این موضوع روی به استفاده از جعبه کرافت آورده اند.

17 اسفند 98
0
  0

تحویل 1000 عدد جعبه کرافت به یک کارخانه تولید لوازم الکترونیک

ارسال شده توسط :admin

تحویل 1000 عدد جعبه کرافت به یک کارخانه تولید لوازم الکترونیک در اسفند ماه یکی از اخبار مهم در تی سبز بود. این اتفاق از این نظر اهمیت داشت که این جعبه ها از نوع جعبه های کرافت بودند و برای اولین بار، جعبه های کرافت تولید شده در ایران توسط یک کارخانه تولیدی به کار گرفته شدند.

صفحه‌ها