07 آذر 1399
1399 آذر 07
01 خرداد 99
0
  0

جعبه تبلیغاتی

ارسال شده توسط :admin

جعبه تبلیغاتی یکی از مهم ترین محصولات بازار تبلیغات است و می توان گفت که پک هدیه مدیریتی یا ست هدیه مدیریتی بدون این جعبه ها کاملا بی هویت و بی معنی می شوند. در هر نوع مناسبت یا محصولی، جعبه یکی از ارکان اصلی ارائه هر خدمات و کالاییست.

30 اردیبهشت 99
0
  0

جعبه مخصوص آلبوم سنگ و سرامیک

ارسال شده توسط :admin

یکی از خواص خیلی خوب جعبه سخت، داشتن متریال تشکیل دهنده بسیار مستحکم و با دوام است که به تولید کننده اجازه  تولید جعبه های با خواص صنعتی و با تحمل وزن بالا را می دهد. به تازگی به سفارش یکی از مشتریان خوب تی سبز که یکی از کارخانه داران و تولید کنندگان مطرح سنگ و سرامیک در ایران هستند، جعبه ای ساختیم که اساسا به عنوان جعبه آلبوم سنگ و سرامیک کاربرد داشت.

27 اردیبهشت 99
0
  0

قیمت جعبه های ست تبلیغاتی

ارسال شده توسط :admin

قیمت جعبه های ست تبلیغاتی یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب برای مصرف کنندگان است. البته طبیعتا جعبه هایی با کیفیت بالاتر از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند و در این زمینه جعبه با قیمت و سطوح کیفیتی متنوعی وجود دارد.

18 اردیبهشت 99
0
  0

ساخت جعبه تبلیغاتی در تی سبز

ارسال شده توسط :admin

به تازگی تولید انواع جعبه تبلیغاتی را در دستور کار خود قرار داده ایم. جعبه ست تبلیغاتی یکی از مهم ترین نیازهای بازار است که با تولید این محصول پرکاربرد، خدمات گسترده تی سبز باز هم تکمیل تر شدند. مشتریان عزیز تی سبز از این پس می توانند سفارش ساخت جعبه ست تبلیغاتی را در تی سبز ثبت نمایند و در مدت زمان کوتاهی سفارشات خود را با رنگ و برند دلخواه خودشان دریافت کنند.

03 اردیبهشت 99
0
  0

تولید جعبه ست تبلیغاتی

ارسال شده توسط :admin

تولید جعبه ست تبلیغاتی یکی از نیازهای بسیار مهم و حیاتی صنعت تبلیغات کشور است. جعبه ست تبلیغاتی به جعبه ای اطلاق می شود که تعدادی هدیه تبلیغاتی به صورت جاگذاری شده در ابر یا فوم در آن قرار می گیرند و به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان یک مجموعه اهدا می شوند.

صفحه‌ها