هارد باکس استاندارد کد TI.228.123.55.D50.S6
| طول: | 228mm |
| عرض: | 123mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 220mm |
| عرض داخلی: | 115mm |
| طول: | 228mm |
| عرض: | 123mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 220mm |
| عرض داخلی: | 115mm |
| طول: | 189mm |
| عرض: | 119mm |
| ارتفاع: | 60mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 180mm |
| عرض داخلی: | 110mm |
| طول: | 248mm |
| عرض: | 89mm |
| ارتفاع: | 40mm |
| عمق: | 35mm |
| طول داخلی: | 240mm |
| عرض داخلی: | 80mm |
| طول: | 167mm |
| عرض: | 167mm |
| ارتفاع: | 38mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 160mm |
| طول: | 464mm |
| عرض: | 290mm |
| ارتفاع: | 112mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 275mm |
| عرض: | 124mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 121mm |
| طول داخلی: | 269mm |
| عرض داخلی: | 121mm |
| طول: | 70mm |
| عرض: | 50mm |
| ارتفاع: | 28mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 257mm |
| عرض: | 257mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 250mm |
| عرض داخلی: | 250mm |
| طول: | 119mm |
| عرض: | 89mm |
| ارتفاع: | 25mm |
| عمق: | 20mm |
| طول داخلی: | 110mm |
| عرض داخلی: | 81mm |
| طول: | 160mm |
| عرض: | 160mm |
| ارتفاع: | 157mm |
| عمق: | 150mm |
| طول داخلی: | 150mm |
| عرض داخلی: | 150mm |
| طول: | 300mm |
| عرض: | 129mm |
| ارتفاع: | 25mm |
| عمق: | 20mm |
| طول داخلی: | 290mm |
| عرض داخلی: | 120mm |
| طول: | 139mm |
| عرض: | 139mm |
| ارتفاع: | 25mm |
| عمق: | 20mm |
| طول داخلی: | 130mm |
| عرض داخلی: | 130mm |
| طول: | 114mm |
| عرض: | 85mm |
| ارتفاع: | 50mm |
| عمق: | 44mm |
| طول داخلی: | 105mm |
| عرض داخلی: | 80mm |
| طول: | 142mm |
| عرض: | 139mm |
| ارتفاع: | 70mm |
| عمق: | 60mm |
| طول داخلی: | 132mm |
| عرض داخلی: | 129mm |
| طول: | 270mm |
| عرض: | 148mm |
| ارتفاع: | 49mm |
| عمق: | 39mm |
| طول داخلی: | 260mm |
| عرض داخلی: | 138mm |
| طول: | 390mm |
| عرض: | 118mm |
| ارتفاع: | 118mm |
| عمق: | 97mm |
| طول داخلی: | 380mm |
| عرض داخلی: | 100mm |
| طول: | 509mm |
| عرض: | 129mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 500mm |
| عرض داخلی: | 120mm |
| طول: | 304mm |
| عرض: | 232mm |
| ارتفاع: | 116mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | 290mm |
| عرض داخلی: | 220mm |
| طول: | 300mm |
| عرض: | 230mm |
| ارتفاع: | 52mm |
| عمق: | 49mm |
| طول داخلی: | 290mm |
| عرض داخلی: | 220mm |
| طول: | 300mm |
| عرض: | 230mm |
| ارتفاع: | 54mm |
| عمق: | 49mm |
| طول داخلی: | 290mm |
| عرض داخلی: | 220mm |