هارد باکس با درب بلند کد TIL.152.108.80.D75.S63
| طول: | 152mm |
| عرض: | 108mm |
| ارتفاع: | 80mm |
| عمق: | 75mm |
| طول داخلی: | 140mm |
| عرض داخلی: | 93mm |
| طول: | 152mm |
| عرض: | 108mm |
| ارتفاع: | 80mm |
| عمق: | 75mm |
| طول داخلی: | 140mm |
| عرض داخلی: | 93mm |
| طول: | 219mm |
| عرض: | 120mm |
| ارتفاع: | 36mm |
| عمق: | 31mm |
| طول داخلی: | 208mm |
| عرض داخلی: | 109mm |
| طول: | 165mm |
| عرض: | 115mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 152mm |
| عرض داخلی: | 104mm |
| طول: | 65mm |
| عرض: | 36mm |
| ارتفاع: | 118mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 54mm |
| عرض داخلی: | 26mm |
| طول: | 80mm |
| عرض: | 80mm |
| ارتفاع: | 57mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 70mm |
| عرض داخلی: | 70mm |
| طول: | 340mm |
| عرض: | 210mm |
| ارتفاع: | 120mm |
| عمق: | 116mm |
| طول داخلی: | 324mm |
| عرض داخلی: | 198mm |
| طول: | 159mm |
| عرض: | 101mm |
| ارتفاع: | 71mm |
| عمق: | 60mm |
| طول داخلی: | 150mm |
| عرض داخلی: | 89mm |
| طول: | 171mm |
| عرض: | 101mm |
| ارتفاع: | 56mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 90mm |
| طول: | 133mm |
| عرض: | 133mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 125mm |
| عرض داخلی: | 125mm |
| طول: | 261mm |
| عرض: | 116mm |
| ارتفاع: | 103mm |
| عمق: | 90mm |
| طول داخلی: | 250mm |
| عرض داخلی: | 94mm |
| طول: | 191mm |
| عرض: | 191mm |
| ارتفاع: | 41mm |
| عمق: | 35mm |
| طول داخلی: | 179mm |
| عرض داخلی: | 179mm |
| طول: | 251mm |
| عرض: | 171mm |
| ارتفاع: | 47mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 240mm |
| عرض داخلی: | 160mm |
| طول: | 185mm |
| عرض: | 105mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 26mm |
| طول داخلی: | 175mm |
| عرض داخلی: | 95mm |
| طول: | 229mm |
| عرض: | 170mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 219mm |
| عرض داخلی: | 161mm |
| طول: | 91mm |
| عرض: | 91mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 80mm |
| عرض داخلی: | 80mm |
| طول: | 141mm |
| عرض: | 141mm |
| ارتفاع: | 36mm |
| عمق: | 31mm |
| طول داخلی: | 129mm |
| عرض داخلی: | 129mm |
| طول: | 91mm |
| عرض: | 91mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | 80mm |
| عرض داخلی: | 80mm |
| طول: | 111mm |
| عرض: | 91mm |
| ارتفاع: | 32mm |
| عمق: | 27mm |
| طول داخلی: | 100mm |
| عرض داخلی: | 800mm |
| طول: | 290mm |
| عرض: | 165mm |
| ارتفاع: | 65mm |
| عمق: | 60mm |
| طول داخلی: | 287mm |
| عرض داخلی: | 152mm |
| طول: | 297mm |
| عرض: | 114mm |
| ارتفاع: | 64mm |
| عمق: | 55mm |
| طول داخلی: | 283mm |
| عرض داخلی: | 102mm |