هارد باکس مدل استاندارد کد TI.313.313.57.D50.S23
| طول: | 313mm |
| عرض: | 313mm |
| ارتفاع: | 57mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 300mm |
| عرض داخلی: | 300mm |
| طول: | 313mm |
| عرض: | 313mm |
| ارتفاع: | 57mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 300mm |
| عرض داخلی: | 300mm |
| طول: | 112mm |
| عرض: | 95mm |
| ارتفاع: | 20mm |
| عمق: | 15mm |
| طول داخلی: | 104mm |
| عرض داخلی: | 87mm |
| طول: | 239mm |
| عرض: | 170mm |
| ارتفاع: | 94mm |
| عمق: | 90mm |
| طول داخلی: | 230mm |
| عرض داخلی: | 160mm |
| طول: | 161mm |
| عرض: | 98mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 27mm |
| طول داخلی: | 152mm |
| عرض داخلی: | 89mm |
| طول: | 239mm |
| عرض: | 170mm |
| ارتفاع: | 54mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 230mm |
| عرض داخلی: | 160mm |
| طول: | 130mm |
| عرض: | 130mm |
| ارتفاع: | 126mm |
| عمق: | 110mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 128mm |
| عرض: | 101mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 27mm |
| طول داخلی: | 120mm |
| عرض داخلی: | 94mm |
| طول: | 118mm |
| عرض: | 98mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 27mm |
| طول داخلی: | 109mm |
| عرض داخلی: | 89mm |
| طول: | 360mm |
| عرض: | 111mm |
| ارتفاع: | 82mm |
| عمق: | 75mm |
| طول داخلی: | 348mm |
| عرض داخلی: | 100mm |
| طول: | 170mm |
| عرض: | 90mm |
| ارتفاع: | 57mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 81mm |
| طول: | 179mm |
| عرض: | 78mm |
| ارتفاع: | 66mm |
| عمق: | 57mm |
| طول داخلی: | 167mm |
| عرض داخلی: | 66mm |
| طول: | 80mm |
| عرض: | 80mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 70mm |
| عرض داخلی: | 70mm |
| طول: | 392mm |
| عرض: | 196mm |
| ارتفاع: | 83mm |
| عمق: | 76mm |
| طول داخلی: | 385mm |
| عرض داخلی: | 185mm |
| طول: | 170mm |
| عرض: | 90mm |
| ارتفاع: | 55mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 81mm |
| طول: | 164mm |
| عرض: | 164mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 155mm |
| عرض داخلی: | 155mm |
| طول: | 118mm |
| عرض: | 78mm |
| ارتفاع: | 38mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 100mm |
| عرض داخلی: | 70mm |
| طول: | 90mm |
| عرض: | 88mm |
| ارتفاع: | 59mm |
| عمق: | 51mm |
| طول داخلی: | 80mm |
| عرض داخلی: | 80mm |
| طول: | 115mm |
| عرض: | 58mm |
| ارتفاع: | 34mm |
| عمق: | 25mm |
| طول داخلی: | 110mm |
| عرض داخلی: | 50mm |
| طول: | 58mm |
| عرض: | 44mm |
| ارتفاع: | 153mm |
| عمق: | 145mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 288mm |
| عرض: | 218mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 280mm |
| عرض داخلی: | 210mm |