ساک خرید کد TA5
| طول: | 150mm |
| عرض: | 91mm |
| ارتفاع: | 229mm |
| عمق: | 228mm |
| طول داخلی: | 148mm |
| عرض داخلی: | 89mm |
| طول: | 150mm |
| عرض: | 91mm |
| ارتفاع: | 229mm |
| عمق: | 228mm |
| طول داخلی: | 148mm |
| عرض داخلی: | 89mm |
| طول: | 131mm |
| عرض: | 70mm |
| ارتفاع: | 65mm |
| عمق: | 61mm |
| طول داخلی: | 120mm |
| عرض داخلی: | 61mm |
| طول: | 257mm |
| عرض: | 161mm |
| ارتفاع: | 56mm |
| عمق: | 48mm |
| طول داخلی: | 246mm |
| عرض داخلی: | 151mm |
| طول: | 257mm |
| عرض: | 161mm |
| ارتفاع: | 53mm |
| عمق: | 48mm |
| طول داخلی: | 246mm |
| عرض داخلی: | 151mm |
| طول: | 150mm |
| عرض: | 79mm |
| ارتفاع: | 68mm |
| عمق: | 61mm |
| طول داخلی: | 139mm |
| عرض داخلی: | 69mm |
| طول: | 191mm |
| عرض: | 191mm |
| ارتفاع: | 115mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | 180mm |
| عرض داخلی: | 180mm |
| طول: | 161mm |
| عرض: | 51mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 41mm |
| طول داخلی: | 150mm |
| عرض داخلی: | 42mm |
| طول: | 309mm |
| عرض: | 240mm |
| ارتفاع: | 86mm |
| عمق: | 81mm |
| طول داخلی: | 300mm |
| عرض داخلی: | 230mm |
| طول: | 238mm |
| عرض: | 197mm |
| ارتفاع: | 77mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 221mm |
| عرض داخلی: | 181mm |
| طول: | 329mm |
| عرض: | 329mm |
| ارتفاع: | 116mm |
| عمق: | 110mm |
| طول داخلی: | 318mm |
| عرض داخلی: | 318mm |
| طول: | 209mm |
| عرض: | 150mm |
| ارتفاع: | 48mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 200mm |
| عرض داخلی: | 140mm |
| طول: | 115mm |
| عرض: | 115mm |
| ارتفاع: | 30mm |
| عمق: | 26mm |
| طول داخلی: | 105mm |
| عرض داخلی: | 105mm |
| طول: | 261mm |
| عرض: | 211mm |
| ارتفاع: | 179mm |
| عمق: | 171mm |
| طول داخلی: | 247mm |
| عرض داخلی: | 197mm |
| طول: | 79mm |
| عرض: | 44mm |
| ارتفاع: | 157mm |
| عمق: | 151mm |
| طول داخلی: | 70mm |
| عرض داخلی: | 35mm |
| طول: | 111mm |
| عرض: | 111mm |
| ارتفاع: | 66mm |
| عمق: | 60mm |
| طول داخلی: | 100mm |
| عرض داخلی: | 100mm |
| طول: | 170mm |
| عرض: | 100mm |
| ارتفاع: | 76mm |
| عمق: | 74mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 90mm |
| طول: | 299mm |
| عرض: | 271mm |
| ارتفاع: | 78mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 290mm |
| عرض داخلی: | 261mm |
| طول: | 170mm |
| عرض: | 100mm |
| ارتفاع: | 76mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 90mm |
| طول: | 253mm |
| عرض: | 170mm |
| ارتفاع: | 66mm |
| عمق: | 168mm |
| طول داخلی: | 245mm |
| عرض داخلی: | 60mm |
| طول: | 250mm |
| عرض: | 250mm |
| ارتفاع: | 106mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | 235mm |
| عرض داخلی: | 235mm |