هارد باکس کد TI.135.135.75.D70
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 75mm |
| عمق: | 70mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 162mm |
| عرض: | 139mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 152mm |
| عرض داخلی: | 129mm |
| طول: | 230mm |
| عرض: | 120mm |
| ارتفاع: | 48mm |
| عمق: | 42mm |
| طول داخلی: | 220mm |
| عرض داخلی: | 110mm |
| طول: | 170mm |
| عرض: | 170mm |
| ارتفاع: | 120mm |
| عمق: | 115mm |
| طول داخلی: | 160mm |
| عرض داخلی: | 160mm |
| طول: | 208mm |
| عرض: | 117mm |
| ارتفاع: | 116mm |
| عمق: | 112mm |
| طول داخلی: | 198mm |
| عرض داخلی: | 107mm |
| طول: | 410mm |
| عرض: | 114mm |
| ارتفاع: | 38mm |
| عمق: | 32mm |
| طول داخلی: | 400mm |
| عرض داخلی: | 104mm |
| طول: | 284mm |
| عرض: | 144mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 274mm |
| عرض داخلی: | 134mm |
| طول: | 245mm |
| عرض: | 145mm |
| ارتفاع: | 35mm |
| عمق: | 30mm |
| طول داخلی: | 236mm |
| عرض داخلی: | 135mm |
| طول: | 415mm |
| عرض: | 315mm |
| ارتفاع: | 235mm |
| عمق: | 225mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 365mm |
| عرض: | 265mm |
| ارتفاع: | 210mm |
| عمق: | 200mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 315mm |
| عرض: | 215mm |
| ارتفاع: | 180mm |
| عمق: | 175mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 265mm |
| عرض: | 165mm |
| ارتفاع: | 160mm |
| عمق: | 150mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 240mm |
| عرض: | 140mm |
| ارتفاع: | 130mm |
| عمق: | 127mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 215mm |
| عرض: | 115mm |
| ارتفاع: | 115mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 320mm |
| عرض: | 217mm |
| ارتفاع: | 110mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | 310mm |
| عرض داخلی: | 200mm |
| طول: | 221mm |
| عرض: | 217mm |
| ارتفاع: | 110mm |
| عمق: | 100mm |
| طول داخلی: | 200mm |
| عرض داخلی: | 200mm |
| طول: | 95mm |
| عرض: | 95mm |
| ارتفاع: | 85mm |
| عمق: | 80mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 135mm |
| عرض: | 135mm |
| ارتفاع: | 58mm |
| عمق: | 50mm |
| طول داخلی: | 126mm |
| عرض داخلی: | 126mm |
| طول: | 138mm |
| عرض: | 78mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | -- |
| عرض داخلی: | -- |
| طول: | 138mm |
| عرض: | 78mm |
| ارتفاع: | 45mm |
| عمق: | 40mm |
| طول داخلی: | 128mm |
| عرض داخلی: | 68mm |