02 مرداد 1403
1403 مرداد 02

تولید انواع جعبه برای شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها

تولید انواع جعبه برای شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها

 

گروه طراحی و تولیدی سبزتی سبز www.tsabz.com – به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین تولیدکننده انواع جعبه و بسته بندی در ایران، در جهت گسترش فعالیت ها و خدمات خود، آمادگی خود را برای همکاری با تمامی شرکت ها، سازمان ها و ارگان های خصوصی، نیمه خصوصی و دولتی اعلام می کند. از آنجایی که هر شرکت یا سازمانی اعم دولتی یا غیردولتی، نیازهایی برای تامین جعبه های مورد نیاز خود دارند، تی سبز می تواند تمامی سفارشات را در هر تیراژی به مرحله آماده سازی و تحویل برساند. از آنجایی که تمامی فعالیت های گروه طراحی و تولیدی سبز بر مبنای تولید بنا شده اند، لذا هر شرکت یا سازمانی می تواند جعبه هایی را بر اساس اندازه و نوع نیاز خود به تی سبز سفارش دهد.

تی سبز توانایی بالایی در تولید انواع جعبه به صورت سفارشی سازی شده و با حداقل قیمت ممکن را دارد و از آنجایی که مدیریت زمان را در تمامی تولیدات مان رعایت می کنیم، از نظر زمانی هم این تضمین را می دهیم که در کم ترین زمان ممکن، سفارشات را برای هر شخص یا سازمانی آماده می کنیم. با توجه به دسته بندی وسیع جعبه ها و بسته بندی های تولید شده توسط تی سبز، در ادامه به بخشی از خدمات قابل ارائه گروه تی سبز به شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها می پردازیم.

جعبه های نظم دهنده

جعبه های نظم دهنده تی سبز می توانند یک راهکار عملی بسیار عالی برای هر شرکت، سازمان یا ارگانی باشند. با توجه به حجم وسیعی از وسایل و اوراقی که طبیعتا در خلال هر روال اداری مصرف می شود، جعبه های نظم دهنده تی سبز می توانند یک کمک رسان عالی برای نظم دهی و ساماندهی به هر فضایی باشند. با توجه به قیمت مقرون به صرفه، کیفیت، تنوع در طرح و رنگ و همچنین ماندگاری بالای این جعبه ها دارند، می توان جعبه های نظم دهنده را به عنوان یکی از اصول اساسی نظم دهی به هر فضای کاری قلمداد کرد.

جعبه های مخصوص بایگانی

از آنجایی که گروه طراحی و تولیدی سبز یک تولیدکننده بزرگ در زمینه جعبه و بسته بندی است، لذا بخش های بایگانی شرکت ها، سازمان و ارگان ها می توانند استفاده زیادی از پتانسیل های تولیدی تی سبز بکنند. بخش بایگانی در هر نهاد یا بخش خصوصی یا غیرخصوصی یکی از حساس ترین و در عین حال پر حجم ترین بخش ها محسوب می شود. وجود جعبه های سفارشی سازی شده با توجه به نیاز و اندازه های مورد نیاز بخش بایگانی اداره، شرکت یا سازمان شما، می تواند علاوه بر زیباسازی محیط، شما را در نظم بخشیدن و طبقه بندی هر چه سریع تر و بهینه تر اطلاعات در بخش بایگانی، یاری کنند.

وسایل دفتری

در هر شرکت یا سازمانی، وسایل دفتری متعددی وجود دارند. نظم بخشیدن و سروسامان دادن به این حجم از وسایل می تواند یکی از ضروریات پرهزینه هر شرکت یا نهادی باشد. با توجه به طیف وسیعی از تولیدات و وسایل نظم دهنده توسط گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز – تولیدات مرتبط با وسایل نگهدارند و نظم دهنده دفتری می توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند. انواع جای مخصوص مداد و خودکار، نظم دهنده های داخل کشویی، انواع کشوهای مخصوص روی میز، انواع فایل و نگهدارنده های مخصوص پرونده و غیره همگی می توانند یک راهکار مقرون به صرفه و بادوام را در جهت تهیه وسایل دفتری به شما و سازمان تان ارائه دهند.