02 اسفند 1402
1402 اسفند 02

نمایندگی فروش - تولید جعبه - نمایندگی فروش محصولات - ساخت جعبه - تولید جعبه - تولید هارد باکس - tSabz Dealership - tSabz Sales Agent

گروه طراحی و تولیدی سبز – تی سبز – بزرگ ترین و معتبرترین تولیدکننده انواع جعبه و بسته بندی در ایران – سعی دارد در جهت افزایش سطح خدمات خود به هموطنان ایرانی و همچنین زمینه ای برای اشتغال زایی بیشتر، اقدام به اعطای حق نمایندگی به استان های مختلف ایران نماید. نمایندگان تی سبز از سراسر ایران می توانند به عنوان مرکز پخش انواع جعبه ها، بسته بندی ها و محصولات تی سبز در کلیه شهرهای استان خود فعالیت نمایند. لازم به ذکر است که تی سبز قصد دارد در هر استان تنها یک نماینده را پذیرا باشد که همین امر موجب می شود که نماینده استان مربوطه، پخش و فروش کالا به تمامی فروشگاه های آن استان را به عهده داشته باشد و این فرصت مناسبی در جهت رشد فضای کاری و ایجاد درآمدزایی برای علاقه مندان خواهد بود.

اعطای نمایندگی پخش و فروش محصولات تی سبز صرفا از طرف دفتر مرکزی گروه طراحی و تولیدی سبز و وب سایت این مجموعه www.tsabz.comجعبه های با کیفیت، بسته بندی های خلاقانه – امکان پذیر است، لذا خواهشمند است توجه کافی به اعمال سودجویان و خلافکاران در این زمینه داشته باشید. آدرس و شماره تلفن دفتر مرکزی تی سبز در وب سایت این مجموعه ذکر شده و شما می توانید از طریق تماس با ما، بفهمید که آیا شرایط اخذ نمایندگی محصولات و جعبه های تی سبز در استان محل سکونت تان را دارید یا خیر.

اخذ نمایندگی پخش و توزیع انواع جعبه های گروه طراحی و تولیدی سبز، به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده جعبه در ایران، می تواند عواید و سود قابل توجهی را نصیب نماینده رسمی این مجموعه نماید، لذا اگر این توانایی را در خود می بینید که با پشتکار و خلاقیت بتوانید سهمی در بازار برای خود باز کنید، محصولات و جعبه های تی سبز می توانند شما را در رسیدن به اهداف تان یاری نمایند، چرا که ما شرایط آسان و منطقی را برای کلیه ی پذیرندگان نمایندگی تی سبز در ایران در نظر گرفته ایم. با توجه به حاشیه سود بالایی که گروه طراحی و تولیدی سبز برای نمایندگان این مجموعه در نظر گرفته است، لذا پذیرندگان نمایندگی جعبه های تی سبز توان بالایی در توسعه فعالیت های بازاریابانه خود خواهند داشت. حاشیه سود بالا برای نمایندگان می تواند علاوه بر سودآوری، آن ها در استفاده از سایر نیروهای کار موجود در بازار و امکان سهیم شدن دیگران در این حاشیه سود بالا، یاری نماید و همین مسئله باعث می شود که بتوانند ظرف مدتی منطقی، جایگاه خود را در بازارهای استان خود باز کنند و به عنوان تنها مرکز پخش محصولات و جعبه های تی سبز در استان مورد نظر خود، فعالیت اقتصادی خوبی داشته باشند.

برای دریافت قرارداد نمایندگی، درخواست خود را به ایمیل مجموعه به آدرس info@tsabz.com ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید:

نمایندگی فروش محصولات تی سبز

=== همچنین توجه شما را به کلیپ آموزشی زیر جلب می کنیم ===