07 خرداد 1397
1397 خرداد 07
30 اردیبهشت 97
0
  0

جعبه دستبند

ارسال شده توسط :admin

چندی پیش و بنا به درخواست یکی از مشتریان محترم تی سبز از استان اصفهان، سفارشی را برای تولید جعبه دستبند دریافت کردیم. از آنجایی که جعبه دستبند باید به گونه ای طراحی شود که دستبند داخل آن تکان نخورد، با کمی جستجو و همفکری به یک طرح خوب برای ساخت جعبه دستبند رسیدیم.

05 اردیبهشت 97
0
  0

جعبه کشویی جدید

ارسال شده توسط :admin

چندی پیش سفارش تولید جعبه ای را دریافت کردیم که از ابعاد خاصی برخوردار بود. این جعبه که به درخواست مشتری محترم تی سبز به صورت کشویی تولید شده، از ویژگی های فنی خاصی در تولید بهره می برد. از آنجایی که با تغییر ابعاد جعبه، تکنیک ساخت و نوع مواد اولیه هم باید تغییر کند، گروه تولیدی تی سبز به سرعت دست به کار شد و با استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین به کارگیری تکنیک های خاص تولید، این جعبه کشویی را تولید کرد.

21 فروردین 97
0
  0

جعبه شال و روسری

ارسال شده توسط :admin

شال و روسری یکی از پوشاک پر مصرف در کشور ما ایران است. البته وقتی نام شال و روسری را میاوریم ناخود آگاه به یاد پوشاک زنانه می افتیم اما در دنیا سهم استفاده آقایان و خانوم ها از انواع شال، روسری و دستمال گردن به یک اندازه است. در ایران روسری کاربرد مشخصی دارد اما آقایان و خانوم ها در دنیا از همان یک تکه پارچه به نام روسری استفاده های مختلفی می کنند. مثلا آقایان از آن به عنوان دستمال گردن استفاده می کنند و خانوم ها از آن به عنوان هم دستمال گردن و هم روسری برای مرتب نگه داشتن موهایشان استفاده می کنند.

20 فروردین 97
0
  0

جعبه گل

ارسال شده توسط :admin

جعبه گل یکی از محبوب ترین و شیک ترین راه های ابراز عشق و احترام به یک شخص است. جعبه گل همه جا کاربرد دارد و از نظر حمل هم خیلی راحت تر از دسته گل یا سبد گل است. اما مهم تر از گلی که در جعبه گل قرار داده می شود، خود جعبه است. همانطور که از اسم جعبه گل هم مشخص است، منظور جعبه ایست که در آن گل قرار می دهند پس این جعبه باید ویژگی های تولیدی و کیفیتی خوبی را داشته باشد.

صفحه‌ها